MÖBLER / Bord / Slagbord 15496153
nr 1549 6153
Slagbord
1800-tal. Bredd: 35 + 2x74, djup: 105 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 juni 2023
kl 19:23:32
2.000 kr